مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه

دانلود بازی Quiz of Kings برای اندروید

آیا شما هم جز آن کاربرها هستید که به دنبال رقابت و مسابقه اید؟ پس با ما همراه باشید. سبک بازی معمایی در بین کاربران گوشی ها محبوبیت زیادی دارد و افراد از اینکه به دیگران رقابت کنند و بتوانند آنها را شکست دهند و خود را ثابت کنند بسیار خوشحال می‌شوند.هدف این سبک بازی ها به چالش کشیدن میزان اطلاعات عمومی و تخصصی افراد می باشد که به صورت آنلاین انجام می‌شود.این سبک که به Trivia و یا Quiz Up معروف است توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند.در مورد کاربران ایرانی متاسفانه سوالاتی که وجود دارد هیچ سنخیتی با کاربر ایرانی ندارد برای همین به سختی می‌تواند به آن جواب بدهد. اما بعد از معرفی بازی Quiz of kings این مشکل برای کاربران ایرانی حل شد و ایرانی با این نوع سبک آشنا شدن و مورد استقبال بی نظیری قرار گرفت.

دانلود بازی Quiz of Kings برای اندروید

دانلود بازی Quiz of Kings برای اندروید

دانلود بازی Quiz of Kings برای اندروید

این بازی در این سبک توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر توسعه یافت و توانست در مدت بسیار کم مورد استقبال بسیار کاربران ایرانی قرار بگیرد.این اپلیکیشن یک بازی آنلاین می‌باشد که به صورت رقابت دو نفره و یا با حضور در لیگ بازی به صورت رقابت ۳۸ نفره انجام می‌شود. محیط این بازی به گونه ای می‌باشد که کاربر را به رقابت بیشتر ترغیب می‌کند. در این بازی کاربر میتواند دوستان خود را به رقابت دعوت کند و لحظات خوشی را داشته باشند.کاربر در مدت زمان بسیار کم میتواند این بازی را انجام دهد و یادگیری آن بسیار آسان می‌باشد و نیاز به داشتن علم خاصی نیست.در این بازی بعد از ثبت‌نام و ورود کاربر باید در شش بخش متفاوت ،شخص،کاربران دیگر را به رقابت دعوت نماید که هر بخش دارای سوالات متفاوتی می باشد که هر سوال چهار جواب دارد و باید جواب درست را انتخاب کند.اگر به دنبال یک بازی عالی رقابتی هستید این بازی را از از دست ندهید.

دانلود بازی Quiz of Kings برای اندروید

دانلود بازی Quiz of Kings برای اندروید

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود اپلیکیشن و بازی های اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.