مطالب پیشنهادی
دانلودهای برتر ماه

دانلود نرم افزار آپ برای اندروید

احتمالا یادتان می باشد برای پرداخت فیش آب،برق،گاز و..باید به بانک مراجعه میکردیم و حدود یک ساعت برای یک پرداخت عادی در صف انتظار می ایستادیم یا برای انتقال وجه یا هر کار بانکی دیگر. پیشرفت تکنولوژی بر تمامی ابعاد زندگی بشریت اثر گذاشته است از غذا خوردن تا انجام کارهای بانکی و.. . با آمدن اینترنت و پیشرفت سیستم های بانکی کم کم بانک ها خود را با تکنولوژی وفق دادند و توانستند در جریان آب اینترنت پیشرفت نمایند.بانک تا با به روز کردن سیستم های خود امکانات جدید و عالی را به مشتریان خود ارائه دادند که کاربران می‌توانستد به راحتی و در خانه کارهای بانکی خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهند.در کنار این پیشرفت کم کم توسعه دهندگان نیز به فکر ساخت اپلیکشن ها در این زمینه افتادند و نرم‌افزار های زیادی را تولید کردند که تعداد خوب و ماندگار شدند و تعدادی نیز همان اول نتوانستند در دنیای رقابت اپلیکشن ها بمانند.

 

دانلود نرم افزار آپ برای اندروید

یکی از این برنامه های عالی که کارهای بانکی شما را اسانتر میکند ، برنامه اپ می باشد.این برنامه با حدود ۶ میلیون دانلود توانسته به عنوان یکی از بهترین اپلیکشن های ایرانی خود را معرفی نمایید.شما با این اپلیکشن به راحتی می‌توانید کارهای بانکی خود از جمله انتقال وجه،دریافت موجودی، خرید شارژ، پرداخت قبض های خدماتی و جریمه های رانندگی ، خرید بلیط قطار ، بیمه شخص ثالث و کمک به موسسات خیریه را انجام دهید.این اپلیکشن یک نرم افزار رایگان می باشد و توانسته امتیاز ۴/۱ از ۵ را کسب نمایید.یکی دیگر از امکانات عالی این اپلیکیشن امکان پرداخت هزینه های اینترنت وایمکس و ADSL خانگی می باشد و دیگر شما نیاز به مراجعه حضوری به شرکت اینترنتی خود ندارید.شما برای استفاده از این اپلیکشن نیاز دارید که حتما به اینترنت متصل باشید زیر این نرم افزار بر پایه اینترنت کار میکند.

دانلود نرم افزار آپ برای اندروید

دانلود نرم افزار آپ برای اندروید

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلود اپلیکیشن و بازی های اندروید" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.